Poradnia zdrowia psychicznego

Kadra poradni:

Imię i nazwisko lekarza: lek. Anna MAKOWSKA

Imię i nazwisko psychologa: dr Marian MACANDER

Imię i nazwisko psychologa : mgr Małgorzata NIEWĘGŁOWSKA

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
12.00 - 18.0009.45 - 17.15----- - ---------- - -----08.00 - 12.45

Poradnia zdrowia psychicznego zajmuje się poradnictwem i leczeniem w zakresie zdrowia psychicznego. Psychiatria jest gałęzią medycyny, która zajmuje się szeroko pojętymi zaburzeniami psychicznymi człowieka, ich przyczynami, uwarunkowaniami, objawami i przebiegiem.

Czym zajmuje się poradnia?
Poradnia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych. Obiektem zainteresowania poradni są objawy zaburzeń w sferze psychiki- te które dotykają myślenia, emocji, postrzegania świata czy kontaktów z otoczeniem. Psychiatria zajmuje się leczeniem wielu chorób m.in. depresji, nerwicy, choroby dwubiegunowej, zaburzeń odżywiania (anoreksja i bulimia), schizofrenii, psychozy, uzależnień, zaburzeń osobowości, syndromu DDA.

Z jakimi problemami odwiedzić poradnię?
Psychiatry i psychologa niepotrzebnie obawiamy. Pracujący psychiatrzy i psycholodzy nie oceniają, a opracowują najlepsze kierunki leczenia indywidualnie dla każdego Pacjenta. Poradnię warto odwiedzić w przypadku zaobserwowania zmian nastroju, zmian w naszym zachowaniu w relacjach społecznych i rodzinnych, izolowanie się od otoczenia, gwałtowne zmiany w życiu (śmierć bliskiej osoby, choroba), ciągłe uczucie strachu, bezradności, przygnębienia, ciągłe poczucie samotności. Warto wybrać się na wizytę kiedy zauważymy, że staliśmy się bardziej nerwowi, nadwrażliwi, cierpimy na bezsenność, kiedy zauważamy rzeczy, słyszymy głosy, których inni nie dostrzegają, gdy mamy częste bóle głowy, kołatanie serca, nad potliwość, a badania wykluczyły chorobę somatyczną.

Wizyta jest wskazana również w przypadku uzależnień od alkoholu, leków, narkotyków, hazardu czy seksu.

Kontakt

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA "SpecLek” SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ w WARSZAWIE

  • Dane kontaktowe przychodni

Aleja Generała Antoniego Chruściela "Montera” 103, 00 – 910 Warszawa NIP: 9521787527 REGON: 013268132 NUMER KONTA: 59 1130 1017 0020 1464 6720 0001

  • Sekretariat

Sekretariat godziny pracy 7:30 - 15:00 Tel. 22 673 52 35, 261 814 140 fax 22 673 51 93 sekretariat@speclek.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy wypełnić formularz (wszystkie pola są wymagane). Oddzwonimy, doradzimy i umówimy Państwa na wizytę.

  • Sekretariat
  • Rejestracja
  • Stomatologia
  • Medycyna Pracy
  • Kadry
captcha code

Zapraszamy

Dobra opieka ? To tu !

© Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SpecLek Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie All rights reserved.